7. díl

15. dubna 2011 v 23:51 | katou |  Kapitolovky
A je to tu. Další díl je na světě. A věřte nebo ne, je to přesně na 1 000 slov. XD Jo a omlouvám se za chyby. Psala jsem to teď a jsem naprosto unavená a už pomalu nevidim na písmenka.
Užíte si díleček...
Vaše katou


Běželi jsme celé dopoledne a kus odpoledne, když jsem se najednou zastavila. Itachi se zastavil vedle mě a chvíli na mě jen tak koukal. Já jsem se tvářila, jako že nad něčím přemýšlím a pak jsem se jako by zděsila. Itachi chvíli nechápal a pak promluvil.
"Co je? Děje se něco?"
"No, víš… Dal ti Pein nějaký peníze?" naoko nejistě jsem se zeptala. Itachi chvíli přemýšlel, co mi má odpovědět.
"Jo, dal. Proč?"
"No, protože já žádné nemám a protože jsem si s sebou nevzala žádné dámské potřeby,tak si je budu muset koupit, víš."
"Dámský potřeby?" zeptal se nechápavě. Idiot. Ale tím líp pro mě. Už jsem si myslela, že bude vědět, co tím myslím a že mi zkazí můj úžasný plán, jak ho dnes dostat. XD
"No, přece víš, že ženy mají jednou za měsíc své období, ne?"
"Období?" no je to možný? Buď je tak blbej a neb tona mě jenom hraje.
"No, jo. Trvá sedm dní, většinou, a říká se tomu menstruace." Koukala jsem na něj a byla jsem zvědavá, jak se zachová. Nejdřív vyvalil oči, pak mu spadla brada a nakonec, když mu to došlo, zrudnul.
HAHAHA! Já ho fakt dostala! No, to se musí oslavit! XD
"Aha." Celej na rozpacích. XD "Ehe… No, až budeš chtít, tak řekni, já ti peníze dám."
A dal nám jich dost na celej půlrok, nebo si je budeme muset vydělat?" Že nebudu muset pracovat. Prosím, prosím, prosím.!
"Ne, máme tajné zdroje po celém světě. Ty snad znáš někoho, kdo by chtěl zaměstnat nějakého člena AKATSUKI?" 'Jo, nebudu muset pracovat! Ale i tak to bude někdy dost o nervy.'
"No, to ne no." Přiznala jsem. "Hele, myslíš, že můžeme pít?"
"Ehe, chceš umřít žízní? Nebo proč máš tak blbou otázku?"
"Ale nééé. Já nemyslím normálně pít. Já myslím alkohol. Saké, například. Chápeš?" zase jsem ho dostala. Buď mu něco je, nebo se začínám zlepšovat. XD
"Aha… No, myslím, že můžeme. A i kdyby ne, myslím, že by to stejně nezjistil."
" To je dobře." A usmála jsem se pro sebe.
"Ty se chceš opít?" blik, jako by se s alkoholem dalo dělat něco jinýho. No, asi se dá, ale to já dělat nechci.
"Jo, poslední dobou je toho na mě moc. Neřikej, že ty si nedáš…?"
"Já? V sídle jsme toho moc neměli. Vlastně nic… Takže jo, dám si. Mám chuť."
"Aha… Ok, je rozhodnuto. Zajdem do nejbližší vesnice a něco nakoupíme." Rozhodla jsem a zase jsem se dala do běhu. Itachi mě hned následoval.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

"Co chceš vzít?" zeptal se mě Itachi, když jsme stáli v jednom obchodě ve vesnici, jejíž jméno mi jaksi uniklo… XD
"To je jedno. Cokoliv, co má v sobě alespoň 30% alkoholu. Ať je veselo." Ušklíbla jsem se. S ním asi moc veselo nebude.
"Dobře. Kolik toho vemu?" a ukázal na nějaký alkohol, který jsem v životě neviděla. Vypadal celkem slušně a cena taky.
"Já nevim. 3 flašky by mohly stačit, ne?"
"3? Fajn." Vypadal celkem vyděšeně. Nevim proč. Když se chci opít, tak pořádně, protože pak nějaký čas zase abstinuju. A proč že abstinuju? Protože je mi vždycky další den (nebo až když se vzbudím XD) tak špatně, že si to pak pamatuju hodně dlouho a na nic nemám chuť. Ale teď už je to dlouho, takže jdu do toho.
Každej jsme vzali část, k tomu ještě nějaké jídlo a šli to k pokladně zaplatit. Pokladní nejdřív vykulila oči, ale pak se zklidnila a spočítala nám to. My zaplatili a vyšli jsme ven.
"Tak, teď jen najít nějaký místo, kde se vyspíme. Bylo by lepší, aby to bylo daleko od vesnice. Nerada bych rušila místní občany a tím na nás poutala pozornost."
"Souhlasím. Je to lepší a levnější." Od kdy je Itachi takový šetřílek? Moc jsem se tím nezabývala a vydala jsem se nejbližší cestou k lesu. Běželi jsme asi další hodinu, když jsme našli, co jsme hledali. Byla tam jeskyně, která měla dvě "místnosti". V jedné jsme se rozhodli, že budeme spát, a v té druhé že uděláme oheň. Byl tam dokonce ve stropu průduch, takže kouř bude mít kudy jít ven.
Když jsem si sundala batoh, nabídla jsem se, že seženu dříví. Itachi nic nenamítal, tak jsem šla. Ale ne moc daleko od jeskyně. Co kdyby se tam někdo objevil? Chtěla jsem být na doslech. Jsem totiž opatrná. XD
Chvilku jsem jen nepřítomně sbírala dříví, když jsem o tom začala přemýšlet. Dříví jsem nechala u stromu a vyskočila jsem si na větev, abych si sedla. Přemýšlela jsem o tom, co se mělo stát mezi mnou a Itachim. Nevěděla jsem to jistě, Pein mi nikdy neřekl, že to bude Itachi, s kým budu mít dítě, ale tak nějak jsem to podvědomě cítila. Nebylo mi to moc příjemné, to je jasné. Ale taky mi bylo jasné, že nemám na výběr. Jelikož jsem jediná a sílou zrovna dvakrát nedisponuju, nepřipadá v úvahu, že bych se měla postavit celé Akatsuki sama. A nikdo jiný by mi stejně nepomohl. Nikdo neví, kde jsem. Nepochybuji o tom, že mě hledají. Ale jsem si jistá, že Akatsuki má dokonalé bezpečnostní opatření, že by mě nenašli, ani kdyby byli ode mě jen na půl kilometru. Takže jediné, co mi zbývá, je podvolit se Peinovi a mít s Itachim dítě. 'Brrr.' otřásla jsem se při té myšlence. Ale jinou možnost opravdu nemám.
No, to však znamená, že bychom se s Itachim měli začít pomalu sbližovat. Alespoň bychom spolu mohli normálně mluvit. Což znamená, že se ho musím přestat snažit nachytat na různé ptákoviny. Ach jo… Tím jsem si to chtěla zpříjemnit. Vlastně, když si na to vzpomenu, většinou dostal on mě a ne já jeho. Jenom jednou se mi to podařilo. Tak aspoň jedno zpříjemnění. Zajímalo by mě, jak to všechno vnímá Itachi. No, možná se to dovím už brzo. A jestli ne brzo, později už určitě ano.
"No, možná bych se už asi měla vrátit." Řekla jsem nahlas, když jsem si všimla, že slunce začíná zapadat. Seskočila jsem ze stromu, sebrala jsem dříví a pomalu jsem se vydala k jeskyni.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Akira tvoje ♥Sb♥ Akira tvoje ♥Sb♥ | Web | 1. května 2011 v 16:38 | Reagovat

nemohla jsem se dočkat pokráčka,super =)

2 Siruka Siruka | 25. června 2011 v 11:27 | Reagovat

hm    uz  se  tesim  na  dalsi  dil :-D  :-D  :-D  8-)

3 Nitin Nitin | E-mail | Web | 1. března 2012 v 15:25 | Reagovat

Pěknej blog

4 saske8310 saske8310 | E-mail | 19. září 2012 v 14:52 | Reagovat

super bude niekedy aj pokračko?

5 Jana Jana | Web | 1. října 2014 v 14:37 | Reagovat

Super blog ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama